Grom nadal bez zwycięstwa !

W niedzielne popołudnie nasz zespół rozegrał mecz z Heliosem Bucz. Od początku spotkania Grom przejął inicjatywę i prowadził grę. Jednak wszystko toczyło się do 30 metra, gdzie następnie brakowało pomysłu na grę. Uks w pierwszej części gry oddał kilka  strzałów, jednak żaden  nich nie zagroził bramce gospodarzy. W 37 minucie Helios zdobył pierwszego gola po stałym fragmencie gry, do przerwy 1:0. Druga część spotkania to jeszcze większa dominacja naszego zespołu, jednak gola udało się zdobyć w 70 minucie, kiedy to po podaniu Piotrowiaka, Zając umieścił piłkę w siatce. Grom jeszcze bardziej zaatakował i stworzył 3 bardzo dobre sytuacje, jednak żadna z nich nie zakończyła się golem, w 80 minucie Helios wyszedł z kontrą i mieliśmy 2:1. Wynik ten utrzymał się już do końca spotkania. Kolejnym rywalem naszej drużyny jest walcząca o awans do klasy okręgowej drużyna Gwiazdy Siedlec. Spotkanie odbędzie się w sobotę o godzinie 15:00 na stadionie w Czaczu.