Juna - Trans Stare Oborzyska - Grom Czacz

W sobotnie po południe nasz zespół rozegrał 2 mecz kontrolny z zespołem Juna Trans Stare Oborzyska. Mecz rozegrany został na neutralnym terenie w Widziszewie. Początek spotkania był wyrównany obie drużyny chciały długo utrzymywać się przy piłce i stwarzać sobie dogodne sytuacje. W 15 minucie po dośrodkowaniu Pawlaka, Zając zdobył gola głową. Po golu gra toczyłą się głównie w środku pola, do przerwy 1:0. Druga część spotkania była dużo gorsza od pierwszej w wykonaniu naszego zespołu, dominował zespół z okręgówki. Do wyrównania doszło po stałym fragmencie gry. Grom przez całą drugą połowę nie stworzył sobie klarownej okazji do zdobycia gola. Zwycięsko gola dla Juny zdobył wprowadzony po przerwie napastnik, jednak zagrywał w polu karnym ręką, czego nie zauważył sędzia. Wynik końcowy 2:1 dla Juny.

Niemiłą wiadomością jest kontuzja Domagały, który będzie pauzował przez kilka tygodni i nie wiadomo czy wyleczy się na pierwszy mecz ligowy.

Dobrą wiadomością jest powrót do gry Zająca, Buchwalda oraz Skrzypczaka.

Skład: Witomski, Kozak(Żurek 46'), Domagała(Buchwald 30'), Nyczka, Pawlak(Skrzypczak 46'), Mencel, Piotrowiak, Włodarczak(Kozak 68'), Skorczyk(Gbiorczyk68'), Gbiorczyk (Hertmanowski 46'), Zając (Pawlak68')

Kolejne spotkanie Grom rozegra 28.02 z Rywal Klon Mochy. Godzina zostanie podana wkrótce, mecz odbędzie się w Mochach.